| bernaaaaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca un baiat sa ma placa? pls ajutati-ma...sunt indragostita rau de tooot

4 răspunsuri:
| mario a răspuns:

Parerea mea.sari pe el chinuiel, tachineazal.trebuie sa cedeze intr, un fel. iar daca nu inseamna ca nu insemni nimic pentru elbig grin

| Loryoficial a răspuns:

Buna. noua baietzilor ne place sa tzinem in bratze fete... du-te la el stay in bratze la el si dupa vreo 10 min il pupi frumos pe obraz si ii soptesti la urechea lui ca iti place de el, apoi il sarutzi pe gura si suna-l mereu si intreaba-l ce mai face si stay mult in preajma lui.si sigur ii va placea sa te tina in bratze. spor la treaaba.winking funda?

| stefyeli a răspuns:

Daca dai la intrebarile pe care le am pus eu, aceeasi intrebare am pus-o si eu! de unde stii ca nu te place? Iesi in evidenta prin imbracaminte, coafura si fa lucruri asa... ce nu mai poti u sa le faci! dar fi unica, fii u, nu te schimba, fii u!

| ryanpoe a răspuns:

Propune-i sa-i faci un oral.sigur te va placea.garantat 100%