| bernaaaaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca un baiat sa ma placa? pls ajutati-ma...sunt indragostita rau de tooot!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic deosebit, ci sa te comporti natural. Daca nu te place nu are rost sa-ti mai faci rau, sperand ca intr-o zi va avea ochi si pentru tine. Ei fii indragostita, dar daca dragostea nu-ti e impartasita nu are sens.

1 răspuns:
| viatadecacatt a răspuns:

In primul rand ar trebui sa te faci observata in fata lui.adica de ex daca esti in clasa cu el sa gasesti tot felul de subiecte ca sa vorbesti cu el(hei, ai un pix?laughing sau tu ti-ai facut tema la mate?) si diferite subiecte, pe langa asta sa ii zambesti frumos. daca este in scoala cu tine tot asa te bagi in seama te prefaci ca intri in el, sau te uiti in ochii lui si ii zambesti nu-l scapi din ochi. Daca iti raspunde cu aceeasi privire inseamna cat e place daca nu. I'm so sorry.Succes:*