| andda123 a întrebat:

Ce va atrage pe voi baietii la o fata? adica cum trebuie sa s e comporte, sa vorbeasca, sa arate...?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Fiecare baiat are alte gusturi.

| SageKid a răspuns:

Ce ma atrage la o fata? sa se comporte natural,fara fite sau alte chestii, sa fie draguta, sa nu vorbeasca vulgar(urasc chestia asta), si sa fie asa, dulce.

| AlexDrHouse a răspuns:

Depinde.mie mi-ar placea una naturala dar frumoasa si decenta dar exista nspe categorii de barbati/baieti care au gusturi diferite. trebuie sa fie feminina, senzuala, sa se comporte ca o adevarata lady big grin

| Shinnok9409 a răspuns:

Uite cum sta treaba depinde de la baiat la baiat.sunt baieti mai rai si baieti mai buni mai politicosi si mai rautaciosi depinde de fiecare.desi sunt 3 calitati pe care orice barbat/baiat le apreciaza la o fata
1.Inteligenta-nu se masoara in medalii premii si chestii din astea ci daca o fata stie sa se descurce in situatii diferita cand sa taca si cand sa vorbeasca e ok
2simtul umorului-daca o fata este glumeata si stie cand sa rada si cand sa fie serioasa e super ok noi baietii suntem mai glumeti in mare parte fetele astea ne fac sa ne simtim in largul nostru
si nu in ultimul rand
3Sa fie cu picioarele pe pamant si sa nu viseze la cai verzi sa le culeaga potcoavele e destul k nu doar baietii ci chiar barbatii maturi sunt destul de visatori cu o imaginatie bogata este nevoie de o femeie sa le aduca aminte k planeta e Pamant si aici e Romania.
Cred ca e nevoie cate putin din toate pentru a atrage baietii acum depinde daca vrei sa atragi un singur baiat vezi ce ii place si te axezi pe pasiunile dorintele lui. Good luck!