| xBebelushax a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte sau sa arate o fata?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Sa arate : ingrijita, feminina, rafinata.
Cum sa se comporte : Sa fie o mana de fier intr-o manusa de catifea!

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

O fata trebuie sa fie sexy si inocenta petru a fii perfecta!winking

| asdfghjklmnb a răspuns:

Delicata...

| SandraPhantomhive a răspuns:

Buna!
Depinde de situatie.
Adica daca iti place un baiat si vrei sa iti dea atentie, nu face greseala pe care o fac aproape toate fetele. Adica nu incerca sa te comporti baieteste, (sa injuri, sa te imbraci in negru) pentru ca asta iti va afecta personalitatea si in plus baietilor le plac fetele care sunt feminine si naturale.
Trebuie sa combini diferite stiluri, asta te va face mai feminina.
O fata trebuie sa se ingrijeasca si sa se comporte frumos, uneori sa fie inocenta big grin
Pa, pa. wave

| xBebelushax explică:

Draga marry, tu crezi ca o fata perfecta trebuie sa fie putin batausa? oh go on NIMENI in lumea asta nu e perfect, nu exista aceasta "specie" de omhee hee

| BuBuMtti a răspuns:

Ei bine dupa parerea mea o fata trebuie sa fie puternica si a aiba o urma de personalitate. ei bine eu ...asa mi s-a apus de la persoanele apropiate ca sunt cam asa si eu una cred ca sunt perfecta. deci cam asa ar trebui sa fie o fata adevarata...si putin batausa

| Crisa_7503 a răspuns:

Perfecta? laughing)
Cam mult spusbatting eyelashes. exact cum a zis Stefy...fi tu insuti.

| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Nu conteaza cum trebuie sa se comporte o fata.Fii tu insutibig grin

| byank1000 a răspuns:

Daca tu te simti bine in pielea ta...

atunci esti cea mai frumoasa!

| pietricica a răspuns:

O fata nu ar trebui neaparat sa fie frumoasa. Ea trebuie sa fie sensibila, romantica, etc.Cam tot ce tine de partea mai romantica, mai sensibila asa cum spunea colega mea 10011993 inocenta.