| Miihaa a întrebat:

Ce va excita?
Ce asti vrea persoana iubita sa va faca ca sa va excite?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Să vezi ce excitat sunt când scrie corect...

| Wøodenpints a răspuns:

Să-mi aducă o bere la fiecare jumătate de oră și să tacă din gură. Sunt în culmea orgasmului când face asta.

| Felys a răspuns:

Astea sunt chestiuni intime care nu trebuiesc povestite in mediul online, tie ti-ar place ca cineva strain sa te interogheze despre probleme de cuplu, de intimitate, chiar nu cred ca trebuia pusa o astfel de intrebare

| Wehrmacht a răspuns (pentru Felys):

Poti sa dai sau sa nu dai click pe intrebare.Nu te obliga nimeni.Nu e ca si cand dai de aia cu chestionare pe strada.

| MskDesign a răspuns:

Fanteziile sexuale sunt diferite de la persoana la persoana si nu cred ca si le va etala cineva pe aici.

| Xpressurself a răspuns:

Totul porneste dininterior. lasa-ti feminitatea sa se manifeste. daca te simti bine alintandu-te ca o pisica in fata iubitului asta fa. nu exista reguli. daca vrei sa-i dansezi asta fa. danseaza intr-o pereche de colanti sau pantalonasi scurti cu un tricou fara sutien in camera. simte-te bine si lasa-l sa te priveasca, zambeste-i asa cum stii tu sa fii cand esti dulce. aminteste-ti de varsta de 16 ani si poarta-te asa (ma refer la calitatile bune, dragalasenie, jucausenie, candoare) cand esti cu un barbat pe care il iubesti. uita-te si tu pe net la site-urile de videochat si vezi ce fac altii, insa doar ca idee, nu fa o abisnuinta din asta. fii originala.
in cazul meu cel mai mult ma excita o femeie care ma iubeste sincer si se simte libera si fara prejudecati in preajma mea. adica o femeie care nu mai are inhibitii cu mine. binenteles, doar cu minehappy

| FrumoasaTa a răspuns:

Chestii intime nu iti zic. Dar cred ca saruturile pe gat, Doamne, ma trec fiorii cand face asta *_*

| Eu24 a răspuns:

Ce intrebare laughing. De ce ai vrea sa stii asta?