| harrys a întrebat:

Ce vor baietii de la fete si ce pot fetele sa ofere baietilor?
cel mai frumos răspuns fundăă!

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Oho... multe...
Suntem niste nesătui, dar pesemne aşa suntem construiţi.

| Doηηa a răspuns:

Vor doar sex! M-am lamurit deja, si mi-e sila.Am inceput sa cred ca toti sunt la fel.

| RAY a răspuns:

Ce aam vrut de milioane de ani de cand exista specia noastra, masculul vrea sa faca sex asta i cauza placere ceva benefic pentru evolutie ca se inmultea specia,iar femeia hrana acelui mascul,desi e un fel de targ sex vs banii, dupa ce am citit multe carti de pshiologie, documentare, observare cred stam din interes uni cu alti in special la barbati pentru sex iar la femei pentru banii de fapt s-a dovedit ca femeile is materialiste si iubirea e vrajeala, senimente etc

| neutrino a răspuns:

Acelasi lucru: ceea ce au mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sexe doresc iluzia unei vieti implinite. Restul e doar can-can.

| Hakuouki a răspuns:

Sex si liniste, nu e nevoie de vorba, ci de altceva.
Evident, glumesc. Fiecare baiat doreste ceva diferit, depinde si de fata, cred ca isi doresc o relatie deschisa, cu o fata cu care sa poata face orice, nu cu o mironosita care se fereste de toate si de tot, ce pot fele sa le ofere? fidelitate si afectiune. Pana la urma ambele parti vor o relatie, dar putini stiu cum sa o tina.

| Happyjump a răspuns:

Sex, si cam atât isi doresc

Răspuns utilizator avertizat
| PŞtefaniaP a răspuns:

Afecţiune.

| Sxx a răspuns:

Hmm. baietii ce vor de la fete?
Hai sa nu ne dam de dupa deget rolling on the floor e clar ca mintea lor sta numai la sex, dar in afara de asta cred ca vor iubire, ceva mai accentuat sa se simta bine alaturi de ea.
Acum fiecare baiat, unii sunt mai romantici doresc pasiune... ceva profund, altii sunt opusul.
Fetele, de obicei ofera tot ce este mai frumos, sentimentul ala de placere laughing Totusi nu cred ca se poate masura in cuvinte... important este sa fie dragoste ca restul vine de la sine. happy