| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi daca baietii ar fi fete si fetele baieti. (T/A) adica, noi fetele ne-am comporta cum se comporta majoritatea baietilor de aici. I don't want to see ar fi ceva. :]]

46 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Vai,dar eu dintotdeauna mi-am dorit sa fiu tip

| RAY a răspuns:

Cu toti avem ceva feminim si masculin in noi, eu as prefera am ambele organe as face economie de banii

| RAY a răspuns:

La cum sunt baieti din ziua de azi, eu nu vad nici o diferenta sincer

| RainmakerX a răspuns:

Mare lucru...schimb poza de profil, pun numele Blitzlika si gata, voila!

Hmm thinking Catalina...hai ca la mine merge rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Mai, sa fi fata in realitate. De exemplu sa fi... thinking Vibe. :]]

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ca idee...de ce ai dat-o pe Vibe exemplu? Tu nu esti fata? thinking

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Din cauza lu' Madu nu mai sunt. laughing
Pai ce, vrei sa fi eu?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, LOL, eram doar curios de ce nu te-ai dat exemplu pe tine. Aham, din cauza lui Madu...acum are sens. thinking

Mai bine nu...ar trebui sa schimb cam multe pe aici, nu m-ar mai asculta retardatii pe care-i am in clasa si mi-ar fi frica sa ma plimb pe strada din vina celor din Vaslui. Deci prefer sa nu...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Nu-i tare sa fi fata...de ce crezi ca am vrut sa mă nasc băiat? Da mna...soarta isi cam bate joc de mine.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,haide..."pros & cons" exista peste tot. ✵avantaje si dezavantaje✵

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

True dar daca stai sa faci o comparatie in detaliu, tot fetele ar fi in dezavantaj, sa zicem chiar si ca am avea acelasi numar de pro si cons(de exemplu) 10 avantaje si dezavantaje la baieti si 10 avantaje si dezavantaje la fete, nu conteaza nr de pro si cons, cat conteaza tipurile de pro si cons.
Think about it (ne-am englezit :]])

| LePotato a răspuns:

ăă, cum ar fi sa nu?big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Te-ar chema Adița. :]]

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti crap straight face

Pe tine cum te-ar chema? -Lenul? Lorenul? Lorinel? Lorano? Leanul?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Recunoaste Adito, pentru mine nu exista "masculin" eu-s dă firma. Unicat smug laughing iar am baut... :[[

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

phbbbbt

"Unicat" - deci esti baiat?! smug

Tot timpul esti beata, nu e nevoie sa ne aduci aminte

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Vrei sa-l scot pe Zeyn? Daca-l readuc, nu mai pleacă.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cine e ala

| RainmakerX a răspuns (pentru LePotato):

thinking Hmm... cred ca ai dreptate. Let me think... dap, ai dreptate. Conteaza si ce fel de "pros & cons" sunt. smug

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai asta zic :p

| syd2 a răspuns:

Daca ne luam dupa filozofia "Suckiana " eu sunt fata.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Suckiana? Si asta îl include pe Suck. Nu ma supăr daca si explici.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceasta divina stiinta nu are o explicatie concreta laughing, dar m-am dus pe calea dreapta si m-am izbavit de aproape tot feminismul. Sper ca nu te frustrez cu prezenta meahee hee

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ca mine nu se poate comporta nineni, nici macar tu. Fabulosul e numai unul, si e fabulos de bun smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Punem pariu? Nici chiar eu a? Beene...:]]

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune,, 60000,, ce narcisista laughing) da stiu, ma iubesti asa mult de imi furi si poza, da te las ca na, eati admiratoarea mea laughing)

| Suck a răspuns:

Daisy... il copiezi pe domnu Pastramă?

Ti-o dat manual de utilizare?

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Deci m-a blestemat. Nu mi se mai schimba datele contului. Nu vreau sa rămân Fabulosu... Asta e război!
("Pastrama" rolling on the floor)) )

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfinte,asa ma uit la poza ta de profil si ma mir de fabulosimea celui din fotografie smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Si de egoismul si narcisismul lui nu te miri?
Iio când îl vad la profil l-as bate laughing)

| VibeTrix a răspuns:

Dap..pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma comport ca ambii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar ma intrebam de cand il am eu pe Fabulosul la prieteni laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, de parca ar fi imposibil. Facem experimentul? Dar sa fie toata lumea de accord.

| L1feDRAIN a răspuns:

Allahu Aiaka.

| SabinaQueen a răspuns:

N-o sa ma comport never ca un baiat, adica nu o sa fiu o idioata

| Unicornaş a răspuns:

straight face Unele fete chiar fac asta...

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

Cum ar fi?

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dau nume ca se supara laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

Hai maaaai. Zi zi zi zi zi zi zis izziz iz iz spune spune spune spune spune spune speuns... Am obosit... Spuneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee O-O

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

Ba spui?

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca e clar ca nu :')