| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrea un baiat de la o fata? As prefera sa raspunda niste baieti big grin

23 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sa generalizez:
Un baiat < 18 ani=> persoana imatura:
Important: Aspectul fizic, popularitate.
Un barbat 18 > ani=? presupus persoana matura
Important:Incredere, respect, sinceritate, inteligenta etc.

| NoSmile a răspuns:

Depinde si ce are fata respectiva de oferit! Daca altceva in afara de cateva nopti nu are altceva de daruit, asta va vrea si baiatul.
Depinde de caracter!
Nu mai criticati baieti ca vor doar forme. Atata timp cat unele imbla cu sanii si fundul pe afara, la ce-ai vrea sa se uite?
Si in viata fiecarui baiat se va ivi o fata care sa-i suceasca mintile!
Te pup!

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca intrebarea este de prisos.Este chemarea naturii.

| Liviucu a răspuns:

Respect, sinceritate, maturitate si intelegere, pudicitate si suflet bun...

| Azµre a răspuns:

Băieții cu capul pe umeri vor vrea:
1)Sinceritate
2)Respect
3)Încredere
Dacă fata e sinceră cu el, încrederea i-a căpătat-o din prima la fel și respectul și atunci totul va fi vice versa. Primești și dăruiești.
Băieții smecheri, golanii cum vreți voi să le spuneți:
1)Cur
2)Țâțe
3)Față ( asta mai puțin importantă dacă le are pe primele două )

Sper că te-am lămurit.

| David97tpu a răspuns (pentru Azµre):

Chiar imi place de tine prietene,mereu raspunsuri sincere,nu la misto, f rational, nu vorbesti porcos, chiar esti de mare ajutor site-lui, meriti multe aprecieri
bravo! imi place de tine si probabil nu sunt singurul big grin

| Azµre a răspuns (pentru David97tpu):

Mulțumesc.
Sunt și procos atunci când este cazul, sunt și miștocar la fel atunci când este cazul.
Atâta timp cât pot să ajut, și sunt luat în serios, răspund atât rațional cât și plăcut utilizatorului.
Mulțumesc încă odată pentru aprecierea răspunsurilor mele.
PS: Și da nu ești singurul

| LolaLollita a răspuns:

Depinde mai mult ce fel de baiat este... nu putem generalizahappy

| victorandrei a răspuns:

Daca vrea aventuri vrea doar sex.
Daca vrea ceva serios atunci se schimba treaba, vrea sa ii fie alaturi, sa il sustina, sa il aprecieze, sa il placa asa cum este, sa nu il puna sa se schimbe pentru ca asa i-a venit ei.

Răspuns utilizator avertizat
| ๖ClaSSic a răspuns:

Sunt fata...Dar eu din cati baieti am cunoscut- numai la forme le era mintea cred ca doar daca se indragostesc cu adevarat isi vor folosi si inima (scuze ca generalizez -dar spun doar parerea mea... ea adevarat, poate mai sunt si exceptii thinking )

| Darcklight a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

In general asa e cum zici tu, dar sunt si baieti care nu vor nu-mai asta!

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru Darcklight):

Da... sunt si exceptii, dar nu multehee hee

| Darcklight a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Nu sunt dar depinde unde ii gasesti!

| Valutzzzu a răspuns:

De obicei dragoste, dar poate sa fie si sex.

| Kr5 a răspuns:

Un baiat de la o fata vrea acelasi lucru pe care si fata il vrea de la el

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru Kr5):

Si de unde stie baiatu' ce vrea fata de la el? laughing

| Kr5 a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Pai eu am crezut ca cel/cea care a pus intrebarea e fata de aia i-am dat si acel raspunstongue

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru Kr5):

Eu ma refeream in general... nici eu nu stiu daca cel(cea) care a pus intrebara este o ea sau un elhee hee

| anonim_4396 explică (pentru ๖ClaSSic):

Sunt fata laughing

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta si speram laughing

| PrESeUS a răspuns:

Un baiat vrea de la o fata sa fie sarutat sa il mangai pe fata si sa il faci sa simta ca, chiar il iubesti mult vrea sa fi cat mai naturala si sa il faci sa se simta bine in preajma ta poti sa il alinti si nu uita sa ii spui ca il iubesti dupa mangaiel pe fata usor si sarutal! Sper ca ti-am fost de ajutor, fundita? A da si inca cv daca nu este cum am spus eu macar incearca si vezi ce o sa vrea si elrolling on the floor

| Veleno1 a răspuns:

In primul rand sa nu ma minta, sa nu fie curva si sa arate bine.