| Isabelamaria21 a întrebat:

Ce vrei sa primesti, de Mos nicolae? Dar de Craciun?
Fiti sinceri cele mai sincere raspunsuri, primeste funda dar si cele mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| mary_1175 a răspuns:

Sanatate

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu vreau o bara de striptease in kamera mea si multa ciocolatalove struck

| Ирина19 a răspuns:

Camera foto, niste haine, bijuterie, cosmetica, si un prieten laughing

| Mao a răspuns:

O sansa de la fostul meu prieten.

| DenisaAbdn a răspuns:

Cadouri de suflet.

| νєησм a răspuns:

De Mos Nicolae vreau o tastatura noua si performanta iar de Mos Craciun vreau un telefon cu touch screen :X:X:X:X: imi doresc atat de mult macar telefonul :X u ce vrei big grin?

| dorutza_9395 a răspuns:

Pe mossmug.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Fericire.straight face

| bfvhjcv a răspuns:

Pai de mos nicolae am primit un Samsung c3300 champ, si sunt foarte sincera, iar de craciun mi-as dori sa primesc o pereche de ugg australia originalebig grin

| sky_6636 a răspuns:

Love love struckx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos nicolae - vreau un urs de un metru
mos craciun - o orga electronica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa castige bani pe internet sa acceseze urmatoarele link-uri:
http://www.onbux.com/?r=ktalyn

http://www.neobux.com/?r=MedesClaudiu

http://en.20dollars2surf.com/?ref=128746
Iar daca nu va descurcati intrati pe http://clever-ideas.wikiforum.ro unde veti gasi un ghid complet.
P.S. Mai intai trabuie sa va faceti un cont paypal.

http://www.readbud.com/?ref=5020116

| Deyaa2 a răspuns:

Ei bine.thinking
am primit telefon si tot ce`mi doream.
nu cred ca imi mai lipseste ceva.batting eyelashes

| krynutzzza a răspuns:

Pai de mos nicolae : camera foto mult asteptata. niste blugi pe acolo si bani laughing

de craciun : un treining conic cum au iesit acum si un tel nou

am fost sincera laughing

bine pe langa cadouri materiale as dori : sa ninga de craciun, sa fiu sanatoasa alaturi de familia mea, sa am note bune, sa am un suflet mai bun etc. dar tu?

| ruxandra_2008 a răspuns:

Ar fi frumos sa am macar o zi in care sa stiu ca va fi acolo mereu si numai pentru mine si sa nu mai fi suparati ai mei pe mine

| ElenaBujenita a răspuns:

Eu as dori de Mos Nicolae o pereche de blugi negri ( pai sa nu ma mai bata diriga la cap ca vin in blugi ) iar de Mos Craciun nu m-am gandit inca dar cred ca a-si fi foarte bucuroasa daca ar veni alta profa de mate sa ne predea SINCER!

| Clauditsa_4854 a răspuns:

De Mos Nicolae mi-as dori :camera foto mult dorita happy
De Craciun mi-as dori :niste pantofi noi pentru. dans sportiv, haine si multa sanatate, pentru. ca-i mai buna decat toate happy. [SINCER am raspuns happy ]