| anonim_4396 a întrebat:

Ceau ...am o mica problema sa zic asa anul trecut scolar am fost cu un baiat Y din martie totul mergea super bine pana in mai cand un prost din alta clasa mi-a facut o poza ca cica ma placea, baiatul cu care eram m-a ignorat iar pe mess nu o vorbit cu mine nu stiam ce avea asa ca m-am bagat eu pe el,, ceau" el o zis la fel iar eu ii zic,, ce faci" iar el,, verde"si eu il intreb,, ce ai?" iar el face,, ramai cu el lasa-ma pe mine " iar eu fac,, dar nu-l bag inseama e un prost eu prost pe tine te plac " si face el,, ba bagal in seama lasa-ma pe mine " maine zi ca proasta de nervi m-am bagat o ora cu prostu ala din clasa x iar dupa m-am despartit si m-am impacat cu baiatul Y cu 3 saptamani inainte de sfarsitul scoli iar mi-a dat verde peste o saptamana ne-am impacat, in iulie el trebuia sa mearga in tabara eu nu mergeam iar el a vrut sa ne despatim dar o zis sa ne mai dam o sansa si sa ne vedem am intarziat la intalnire 7 minute el nu era si nu o venit pe mess seara imi zice ca ne despartim ca cica nu am fost la intalnire (dar jur ca am fost sincer)nu am mai vorbit cu el in septembrie am cunoscut pe mess un baiat Z era prieten cu elam vrut sa incerc ceva asa ca ne-am intalnit o venit si el Ynu am putut sa fac nimic cu Z fiindca Y il tinea ocupat la sf de sept nu am mai vb cu Z de vreo 3 sap am inceput sa il visez pe Y sa plang, sa ma gandesc la el eu cred ca-l iubesc(iubire de adolescent)pr mea zice ca e o obsesie ca el o fost primul iubit inca am pozele de demult cu el in comp,, plang cand le vadcred ca e solo adica il oracole zice ca e burlac Chiar vreau sa ma impact cu el, cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

O doamne ce problema cu X Y Z laughing ia pauza de la atatea iubiri poate sati placa in cont de el nu zice nimeni nimic pote o sa fiti in cont prieteni pote si mai mult dar nu mai incepe cu atat de multi baieti ca o sa innebunesti! sau eu cel putin am facut asta incercand sa inteleg tot ce ai scris cu multa rabdare!

2 răspunsuri:
| saynotoemo99 a răspuns:

E o veche faza care mereu merge nul baga in seama si tot el o sa vina la tine dar incearca sa spui da cu discretie sa nu creada ca esti vreo disperata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e chiar o problema eu mereu l-am placut pe el dar nu stiam cum sa-i atrag atentia.si asta ii problema, iar acum vreau sa o repar dar cum.recunosc am fost proasta, am facut multe greseli, mai sus se vad, vreau sa le repar dar cum sa ma ierte, sa ne impacam