| BlojuAlex01 a întrebat:

Ceau. As vrea sa stiu de prezervativele durex au culori diferite la cuti? De exemplu rosu, verde, albastru, maro, mov, roz.

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru că sunt diverse tipuri/forme/arome...

Vezi detalii despre fiecare la linkul oficial :
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/pages/CondomHomepage.aspx

Toate cele bune.

| OoBunnyoO a răspuns:

La cutii, da. In functie de cum sunt impartie daca au arome sau daca sunt extrathin, extrathick.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-mi spui ca prietena ta are fantezii sexuale cu extraterestrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici, sunt mai multe tipuri:
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/pages/CondomHomepage.aspx
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Sunt si cu arome daca vrei sa stii si sunteti mai perversi. laughing) Have fun.

| BlojuAlex01 explică (pentru MisFit20):

Cum te cheama? Eu sunt Alex. Cati ani ai? Ai vrea sa stam de vb?

| MisFit20 a răspuns (pentru BlojuAlex01):

Chiar ca esti pervers.

| BlojuAlex01 explică (pentru MisFit20):

Ti-am vb frumos bai asta. Nu te-am jignit. Du-te in Doamne iarta-ma

| BlojuAlex01 explică (pentru MisFit20):

Eu doar am vrut sa vorbim. Nu altceva. Intelegi? Bineinteles daca vrei.

| MisFit20 a răspuns (pentru BlojuAlex01):

Eu am glumit. Nu te ambala.

| BlojuAlex01 explică (pentru MisFit20):

Cum te cheama? Cati ani ai?

| MisFit20 a răspuns (pentru BlojuAlex01):

Ma cheama Misfit si am 20 de ani.

| BlojuAlex01 explică (pentru MisFit20):

Id de mess ai?