| Catalina_7679 a întrebat:

Ceau:* fetelor am nevoie de ajutorul vostru[-0< Prietenul meu face peste cateva saptamana 18 ani si asa dori sa i fac o surpriza insa nu am nici o idee. Ce as putea sa fac? Dau funda:*

3 răspunsuri:
| spad3r a răspuns:

Fai un Oral laughing

| litlledolleioanna a răspuns:

In primul rand ai putea sai pregatesti o petrecere surpriza cu toti prietenii lui sau ai putea sa faci in asa fel in cat sa petreci cateva zile pe la munte nu stiu ceva de genul acesta ca el sa se simta bine si sa fie ceva de neuitat doar e majoratul lui.nu?

| amymiamy a răspuns:

Sa ii iei o perna mareeee in forma de inima cu poza voastra si un tricou ceva o bluza:X:* sper ca te-am ajutat