| NatureSelf a întrebat:

Cei care stiti., Cum poti sa intri in inima unei fete de care iti place?

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Deși are 4 camere, spațiul este prea mic ca să intri acolo.Bine,poate ai ceva șanse dacă ești hobbit.

| Amelya02 a răspuns:

Cel mai bine este sa fii tu insuti,chiar daca vei gresii,vei invata iar data viitoare vei sti ce sa faci...Iar daca nu stii ce sa faci in cazul asta,ai putea sa o intrebi cateva chestii banale, uzuale. despre scoala,despre viitor,filme,muzica,vara.e important pentru inceput,sa aveti si lucuri in comun. Cat despre comportament, trebuie sa fii politicos si zambaret. NU stiu cat te-am putut ajuta, dar succeshappy

| Jameson a răspuns:

Fortezi usa...
funda?

| Holocaust a răspuns:

Fiind tu însăţi.
Dacă nu merge, înseamnă că nu vă potriviţi.E cea mai aiurea chestie să pretinzi a fi altcineva decât eşti, doar pentru a fi pe placul cuiva.

| esk9 a răspuns:

Bati la usa happy

| jupiterestru a răspuns:

Cu flexu,cu dalta si cu ciocanu,cu un cutit de bucatarie,cu o bormasina cu N obiecte d-asta, cu un boldozer, nu stiu de ce ma obosesc sa iti raspund, probabil ma plictisesc grav!

| AnxSummer a răspuns:

Flirtezi. flirtezi la greulaughing. aflii totul despre ea. de ex, ii place ceva de mancare, cand te intalnesti cu ea, sa ai acel lucru la tine.