| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti castiga inima unei fete?

Răspuns Câştigător
| Lexi a răspuns:

Fiind tu insuti! Iar daca asta nu functioneaza, nu era cine trebuie...Gandeste-te ca daca-ti dai silinta sa fii nu stiu cum la inceput, e-adevarat, e foarte probabil sa o cuceresti, dar asta inseamna sa-ti dai silinta pe toata perioada relatiei.adica sa o minti si, totodata pe tine...Atunci cand te prefaci, mereu stai cu teama-n sange ca te poate prinde cu mata-n sac, ca se iveste situatia in care, desi ar fi normal sa gasesti solutia perfecta(sau raspunsul, sau replica), tu nu o s-o aistraight face...si uite asa s-a dus tot! .Naturaletea este si va fi mereu apreciata! Si-n plus. ce te atrage la ea, ce te face sa vrei sa fii pe placul ei? Tocmai faptul ca stie exact cine e si ce vrea.(astea pe langa funduletul ei, sau nah.aspectul fizic in general)\m/

21 răspunsuri:
| cami_6226 a răspuns:

Fai multe complimente, dar sincere. fa-o sa rada, oferai flori, ascult o cand are probleme, dai sfaturi. ajut o in orice problema si o vei cuceri

| MiKuTzZzA a răspuns:

Poarta-te natural, fara artificii, fara strategii de luptator sau de cuceritor... Daca te porti natural, asa cum esti, cine te va vrea asa cum esti iti va da semne de interes.~~Nu uita o regula de fier: tot ceea ce se cucereste se impune a fi stapanit!~~

| pestisoruldeea a răspuns:

Fii tu insuti...acum...nu stiu cum esti tu, ca persoana! fii atent...in general asta functioneaza in ziua de azi.
desi...la mine nu pot sa spun ca asta a contat 100%. prima data cand m-am intalnit cu sotul meu(a fost o intalnire aranjata de prietena mea cea mai buna care e si verisoara lui), nu mi-a placut de el pentru ca nu intra in asa zisul tipar pe care mi-l facusem despre barbatul ideal.era exact contrariul. cel putin la fizic. dar m-a cucerit cu caracterul lui, cu perseverenta, cu rabdarea care o avea cu mine(i-am dat primul sarut de abia la 5 luni de la prima intalnire pentru ca nu eram convinsa ca vreau sa am ceva cu el), era galant, politicos si franc ...si...m-a convins pana la urma! si sincer! este barbatul vietii mele, este exact barbatul facut pentru mine! acum suntem o familie in adevaratul sens al cuvantului...cu copil si tot! :-)

| kaleb2006 a răspuns:

Afla ce ii place si pune in aplicare, fii comic, spontan, arata-i ca tii la ea... poate dai lovitura

| cosss a răspuns:

Esti sigur ca inima vrei s-o castigi? sau? reformuleaza intrebarea.

| Sofer a răspuns:

Fi tu însuți, vorbește cu ea sa vadă ca ești interesat de ea și invit-o la un suc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toata treaba e sa stii sa o asculti si sa intelegi ce trebuie, nu ce ai vrea tu; in rest totu` vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu de accea vreau sa aflu am o poveste lunga si trista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea.umorul conteaza mult. dar sa nu faci glume proaste.ideea e sa o faci sa se simta bine in prezenta ta ca sa isi doreasca sa mai fie si in viitor. in speranta ca ti-am putut fii de ajutor.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am copii la scoala care se saruta in clasa a cincea si probabil fac si sex! eu cum pot avea o relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi uh insuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa te apropi de accea persoana fara sa-si dea seama ca vrei sa fi cu ia, ascult-o, invit-o intr-un loc linistit si romantic daca se poate, fa-o sa rada, sa se simpta bine alaturi de tine, si cand momentele de liniste incep sa apara, incearca sa-o sarutihappy daca va vrea sa fie cu tine, te va lasa sa o saruti, daca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dai un topor in cap apoi ii scoti inima...Asta e tot. nu e asa de greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa cuceresc o fata daca mie imi place mult iar ea nu prea stie cine sunt eu dar un prieten de-al meu o place si cred ca el o cunoaste mai bine decat mine oare ce sa fac plzzz un raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Bingo! Sunt multe premi! Vezi si tu daca au inimi de fete! Poate castygi.mai stiilaughing.laughing

| Jeonghyeo a răspuns:

Nu trebuie sa fie o incercare, o munca ci o treaba ce vine de la sine.

| roxana_2871 a răspuns:

Pai...comportate ff frumos cu es ...si incearca sa comunici cat mai mult...afla daca ii place de cineva...si daca nu ...ai noroc :*incearca ...eu am reusit asa happy

| diavolitzza a răspuns:

Cu rabdare incredere comunicare si respect...fii u insutzi dar tine cont o fata trebuie respectata...trebuie sa ai f mare rabdare cu eletongue trebuie sa ai incredere in ea si sa comunici...sa ai umor sa faci lucruri care pentru altii sunt o prostie ...sa te mai porti ca un"copil" din cand in cand...sunt chestii minore... dar ajuta la cucerirewinking

| Rona a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, insa eu totusi cred ca cu originalitate ai putea sa o cuceresti cel mai bine.
Spune-i lucruri care crezi ca nu le-a mai auzit de la nimeni, sau intr-o mainera foarte originala.
Surprinde-o cu atentii mici si totusi atat de mari, adica lucruri simple insa care sa ii arate ca te gandesti la ea permanent...

| ionutsava51 a răspuns:

Prin iubire daruire si mult respect

| 654321 a răspuns:

Spune-i direct si ai sa vezi ca nu te refuza!