| lindalinda a întrebat:

Freaak esti cel mai prost ai ranit inima unei fete cum poti face una ca asta?

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

*grabs slowly popcorn*

| KillMePlease a răspuns:

Urat din partea lui. sad
Ma-sa stie ce face el pe net?laughing

| KamaSutra a răspuns:

O,Doamne, cum ai putut mă!? Oi fi tu sora mea fabuloasa, dar daca e cineva din familie, ai incurcat.o!hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

La T/A toti suntem o familie deci...deci, da, am incurcat-o.

| MskDesign a răspuns:

A facut-o din pasiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e scarba de mine...sad
Cine e? Sweety? Mary? Daisuki?(of, Doamne, nici nu vreau sa ma gandesc la asta)

| lindalinda explică (pentru anonim_4396):

Nu-i nici una din cele 3 e alt cineva din cauza ta a incercat sa se sinucida de 3 ori

| anonim_4396 a răspuns (pentru lindalinda):

Bombonica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce i-ai facut lui Bombonici? Protejata mea. Ce i-ai facut?

| lindalinda explică (pentru anonim_4396):

Mda

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu. Uite cum arata ultimul mesaj de la ea ''esti mai prost decit prevede legea la revedere persoana apelata nu vrea sa vorbeasca pentru ca se simte OK''
Intelegi ceva? Eu nu.Si am impresia ca cea care a pus intrebarea e a doua versiune a lui Bombonici dar nu bag mana-n foc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Waw...nu mai e protejata mea. Cam ciudatica

| anonim_4396 a răspuns (pentru lindalinda):

Tu esti, nu-i asa?
Uite, imi pare rau dar credeam ca esti suparata pe mine si n-am stiut cum sa reactionez.Scuze, stii ca nu as vrea sa te ranesc niciodata doar eu am fost cel care a incercat sa te opreasca sa te sinucizi.Chiar imi pare rau

| lindalinda explică (pentru anonim_4396):

Nu prea inteleg mesajul dar am impresia ca dumneata fringi inimile

| lindalinda explică (pentru anonim_4396):

Signore che ti ha preso?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu-s aici si asta e singurul meu cont.

Cui i-ai frânt inima? Lui Daisuki? Oh...