| mardeamor a întrebat:

Cele mai dure fraze pe care le stiti care le spune o femeie tare dura.si nepasatoare de nimic in viata mai ales de dragoste care nu sufera sau nu arata ca sufera niciodata.big grin

1 răspuns:
| unknow a răspuns:

E simplu: `` si ce-mi pasa!?`` `` si? asta e!`` `` si ce-o sa-mi faci?!`` ``esti constient ca eu tot ce vreau fac, nu>` ``ma doare-n pl de voi toti`` ``mai lasa-ma`` `` sa va ia dracu pe toti de la un cap la altu`` `` nici cat jegul de sub unghii nu valorat in fata mea`` ``altu` nene!`` si,. mai sunt,. sar sa stii ca daca o fata spune toate astea, poate nu le si simtewinking