| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum arata viata in ochii unui om care sufera de nebunie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi mult mai frumoasa deoarece, ei nu tin cont de parerile altora, fac doar ce le place si dupa parerea mea, toti ar trebui sa facem ce ne place. Nebunii au vieti frumoase.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa fie asa ai dreptate toti ar trebui sa facem ce ne place noua ce ne face sa ne simtim mai bine.

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O sa vezi cu niste iarba

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O viata fara griji.

| T0T a răspuns:

Ca o shaorma cu de toate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Si daca e vegan?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm...crecă că soia(ea cam poate fi de toate).

| Doub a răspuns:

E haos, un mare haos.

| ShaOfHatred a răspuns:

Arata ca o scena, iar el e artistul. Joaca ce rol vrea si in mintea lui, lumea chiar il aplauda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altfel decât o vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o vad ca pe un cokteil "sky orgas m", adica colorat, delicios, ametitor.Asadar,asa vede viata un nebun.

| MeForeverAlone a răspuns:

Ăăă, plină de farmec?
Nu știu de ce ai pus întrebarea asta, pentru că nu sunt oameni care suferă de nebunie pe TPU, asta din câte știu eu happy

| T0T a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu fi așa sigură laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru T0T):

Păi să știi că chiar m-ai pus pe gânduri cu întrebarea aia happy

| justadream94 a răspuns:

Cam greu de spus avand in vedere ca nu ne-am pus in locul lor si nu o putem face