| anonim_4396 a întrebat:

CIao TPU, am fost impreuna cu un tip timp de un an jumate. In urma cu 2 saptamani ne-am despartit, din cauza unei discutii aprinse. Parintii mei nu il accepta nici in ruptul capului. In urma cu o saptamana el m-a cautat si mi-a zis ca sunt viata lui, dar ca nu mai avem ce discuta pana nu implinesc 18 ani( adica peste 8 luni). Ieri un amic de-a lui mi-a zis ca m-a uitat si ca o sa se casatoreasca in curand. EL mi-a zis acelasi lucru, s-a impacat cu tipa aia imediat ce ne-am desp. A mai fost impreuna cu aia timp de o luna din interes. Acuma cica se insoara cu ea. NOi nu mai vb deloc. Azi m-a vazut cu un alt tip, s-a uitat insistent, nici macar nu m-a salutat. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

Cred ca e un baiat pervers. Cum zici si tu, cum a stat cu tipa aia din interes e posibil sa fi vrut sa stea si cu tine la fel. Mai bine uita-l. Nu trebuie sa ai de-a face cu oameni perversi.

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu stiu ce za zic, probabil vrea sa te faca geloasa, nu are cum sa se insoarwe cu o tipa care a stat doar o luna cu ea.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Si app si vrajeli astea cu : esti viata mea"