| Adryana98 a întrebat:

Hello! Am fost cu un baiat timp de 2 luni timp in care ne-am impacat si despartit de 10000 de ori, si el mi-a zis ca ma place si ma iubeste si mi-a dat chiar si o bratara cu o inima jumate la el jumate la mine si ieri s-a desp de mine si nu am mai suportat si m-am suparat tare pe el desi l-am inselat odata si el nua avut incredere never in mine iar eu am avut si el se dadea la multe fete...si le gadila si le lua de gat si am suferit mult si am scris o scrisoare de 5 pagini pe care urma sa i-o dau atunci cand s-a desp de mine k l-am inselat.si apoi nu i-am mai dat-o si i-am citit-o la tel toti mi-au spus ca isi bate joc de mine si ca nu ma merita ca nu ma plksi eu l-am iubit ca pe ochii din cap...nu am mai suferit in halul asta dupa nimeni merita sa ma mai impac cu el? I-a zis unui baiat ca nu ma mai place si ca a vrut sa nu mai placa? Sa ma mai impac cu el?

7 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Tu ce crezi? Nu ti-a făcut oare prea multe? N-au fost deja destul despărțiri? ( când te atașezi de cineva îți vine greu să te vezi departe de el) Nu ar trebui ca aceasta să fie definitivă? Vrei să-l lași pe el să facă pasul decisiv, să fi tu aia batjocorită? Nu te vezi ca pe-o femeie puternică? Înțeleg că lumea e plină de cârpe călcate în picioare, dar tu poți schimba asta! Vizualizează situația, scrieți-o pe foaie. Citește fiecare rând și răspunde-ți la întrebare la fel cum îți răspundem noi ție acum!

| blueheart a răspuns:

Hei! Nu am inteles prea bine povestea ta. Ai zis ca ieri s-a despartit de tine si acum intrebi daca sa te mai impaci cu el. Din cate am inteles v-ati certat si v-ati impacat de foarte multe ori. Daca nu esti fericita in aceasta relatie de ce tot mai incerci? Sau faceti ceva amandoi ca relatia sa mearga. Toate certurile voastre marunte vor duce la o despartire definitiva. Comunicati, discutati problemele pe care le aveti, ce va deranjeaza cel mai tare, incercati sa rezolvati aceste mici certuri.
Tu faci asa cum simti pentru ca e viata ta, nu trebuie sa iei decizii in functie de ce spunem noi.
Succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Adryana98 explică:

Aveti dreptate:*...va multumesc mult pentru raspunsuri...

| Adryana98 explică:

Am uitat sa va zic ca el nu a venit niciodata la mine sa ma ia in brate, sama sarute sau sa-mi zica ca ma iubeste etc...si joi a fost cu o fata o zi si ii zicea ca o iubeste ca o s-o sarute si ca o s-o ia in bratecryingcryingcrying si tot ma suna...si nu-i raspund, ce sa fac?crying

| roxygreieras a răspuns:

Eu consider ca nu....ca daca dai unei persoane prea multe sanse, va gresi in continuare pentru ca va stii ca tu o sa il ierti mereuwinking