| anonim_4396 a întrebat:

Cind esti gravida iti mai curge lichidul preejaculator cind te exciti?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca habar n-ai pe ce lume traiesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lichidul preejacuator? la femeie?

| corbulalbrosu a răspuns:

Lichidul de care amintesti este produs doar de barbati si are rolul de a unge glandul in vederea usurarii decalotarii.

| mihai69 a răspuns:

Cum eu nu pot fi gravidă (nu de alta, dar sunt băiat), mie îmi curge mereu dacă sunt excitat.
La femei, lubrifierea vaginului se face cu ajutorul secreției glandelor Bartholin, care nici ele nu au legătură cu sarcina. Așadar, chiar și o femeie gravidă se poate excita ca să facă sex în condiții bune.

| SorinTudor a răspuns:

Aah... ala nu curge la baieti?