| Speed12354 a întrebat:

Cind vrei sa saruti simplu trebuie urgent sa scoti si limba? pentru prima oara eu ma sarut si vreau sa stiu?

Răspuns Câştigător
| Julyanne a răspuns:

Nu.Nu trebuie neaparat.Trebuie doar sa fi calma.Multa,multa,foarte multa bafta la sarut! :-)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pisssssiyy97 a răspuns:

laughing daca vrei sa saruti simplu pe buze nu logic ca nu trebuie sa scoti limba.dar eu zic ca, daca vrei sa te saruti este necesar macar sa o faci cu limba intr-o relatie.sa nu mai vorbim de sex si altele...deci mai documenteazate si pe urma treci la alta etapa happy

| Darius352 a răspuns:

Al 2-lea raspuns care ma face sa mor de ras spo0kEy ma abonez la tinelaughing))))

| ionutzu123456 a răspuns:

Nu neaparat dupa cum simti tu dar daca vrei sa pari experimentat da