| loredana_3639 a întrebat:

Cine a nascut in spitalul Municipal? cum vi s-au parut doctorii si asistentele, merita sa aduci pe lume un copil la acest spital? multumesc

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Eu nu am nascut la acest spital. dar m-am operat acolo la picior. si asistentele vor toate bani. nu vreau sa te sperii. dar presupun ca sunt cam aceleasi reguli si la nasteri. trebuie sa ai ceva bani.

| BuZz_6312 a răspuns:

Sora mea a nascut in acest spital si este OK dar costa daca vrei sa fie asa, 15 mil un doctor bun daca nu vrei moasa, 5 mil o rezerva + asistentele, la banii astia poti cred ca este mai buna o clinica privata unde macar nu mai stai cu grija ca poate nu ai dat cat trebuie cui trebuie