| sherbygaby a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la next top model by catalin botezatu?

Răspuns Câştigător
| JelLy_3370 a răspuns:

Emma sigur.ca ea e ceea mai mica si cred ca de asta au nevoie, mada si roxana sunt oke dar roxana e maritata iar madalina...oh go on

16 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Emma

| SpecialGirl a răspuns:

Emma

| dulcykaLy a răspuns:

Emma

| LoveToHate a răspuns:

Roxana pentru ca are cele mai bune poze
sa fiu sincera ma socat ca a fost eliminata Laura, eu credeam ca ea o sa castige
Emma e prea imatura si prea copliaroasa
Madalina nu cred ca o sa castige ca are silicoane si o dezavantajeaza mult chestia asta

| NuExista a răspuns:

Nu stiu de ce...dar cred ca emma o sa castige.cu toate ca are 16 ani are atitudine foarte buna, corp f frumos, poze foarte tari si catalin 'lucreaza' f usor cu ea.cred ca asta o sa'l determine sa o aleaga.

acuma.nu stiu sigur.sa fie ce'a fi thinking

| gyna201 a răspuns:

Ema

| ellalove a răspuns:

Cred ca Emma sau si blonda aia de a ajuns pana acilaughing) creca s-a culcat cu catalin ca nu e ea prea papusalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andrutsa15 a răspuns:

Cred ca Roxana

| caporalul a răspuns:

Aia de 16 ani
ema? parca nu-i stiu sigur numele

| loryM_5129 a răspuns:

Eu cred ca emma:X

| myky_8816 a răspuns:

Roxana

| R0000zyyyyy a răspuns:

Emma...Madalina si Roxana m-i se par batrane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma/Roxana

| Ionutz4821 a răspuns:

Madalina

| Emma_9057 a răspuns:

Pai a ramas emma si madaina si roxana dar madalina are silicoane si trebuie' sa fie cat mai naturala...roxana e batrana la fata si nu are sanse! sigur emma pentru ca e cea mai tanara!