| Vlpo a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model by Catalin Botezatu?

17 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Emma e cea mai frumoasa:X.Merita sa castige. In orice caz nu cred ca o sa castige Madalina.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sper ca Emma.

| kiss99 a răspuns:

Madalina sau emma dar cel mai sigur cred ca e madalina

| kiss99 a răspuns:

Eu vreau sa fie emma nu madalina

| albastrualb77 a răspuns:

Madalina.

| Melissssa a răspuns:

Buna!
eu cred ca Emma si sper ca ea se casige pentru ca Madalina este cam batrana si mult mai bine arata Emma:X.
Asa ca HAI EMMAlaughing:X

| ThєOηlyOηє a răspuns:

Eu zic ca Emmawinking

| Lightmeup a răspuns:

Sunt sigura ca Emma, deoarece au ramas cele mai "inaintate in varsta" si cea mai mica...

| Adixuuu a răspuns:

Emma

| BestGirl_2450 a răspuns:

Ema smug

| loryna a răspuns:

Emma cu siguranta va castiga pentru ca este mai tanara decat Madalina. Si pentru SandrA:sa stii ca Roxana a iesit din concurs si au mar ramas doar Emma si Madalina;) http://www.libertatea.ro/......1213.html.

| elena_2091 a răspuns:

Emma chiar daca e cea mai mica dintre ele mi se pare cea mai experientata, parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxana va castiga, am vazut pe un site. Momentan nu pot sa ti-l dau pentru ca nu il gasesc. Eu speram sa castige Madalina, dar... straight face

| Stefania96dfg a răspuns:

Cred ca va castiga Madalina, dar eu as vrea sa castige Roxana

| Popik a răspuns:

Eu zic Catalin Botezatu

| bianca_8514 a răspuns:

Eu cred ca va castiga emma pentru ca este foarte frumoasa, tanara si are tot viitorul inainte pe cand madalina are 25 de ani mai are 2 ani si se marita iar emma are 16 ani! sper ca emma sa castige! funda pls!sad

| NyKo_7088 a răspuns:

Au mai ramas 3 fete madalina roxana si rasfatata emma si din punctul meu de vedere emma este o rasfatata o copila n-are nici un viitor in modeling si as vrea sa castige roxana sau madalina dar cel mai sigur roxana