| Larisa_5972 a întrebat:

Cine va castiga la next top model by Catalin Botezatu?

36 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Eu speeeer ca Laura:e foarte fotogenica, umbla bine, are bun simt si e foarte bine educata si e dupa parerea mea cea mai inteligenta din casa(nu ca ar fi foarte mare competitia la capitolu'astalaughing )

| Anita20Peace a răspuns:

Dupa parerea mea Alexandra Babascu!

| DoubleS a răspuns:

Show-ul nu s-a terminat inca, deci practic e imposibil sa iti raspund. Insa cred ca vor ramane Ema si Roxana; x

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Ema

| LoveSelena a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult emma si roxana

| biuuu a răspuns:

Heii.respectivul/a cu anonimul sa stii ca poza aia e cand a castigat locul 2 la MISS TEENGER deci nu e la next top model./.

| Bianca_6401 a răspuns:

Castiga emma asta e sigur stiu sigur

| Roberta00 a răspuns:

Au mai ramas decat 2 in concurs.Eu cred, de fapt sunt sigura ca madalina va castiga.

| Jello a răspuns:

Emma~

| Patrik a răspuns:

Eu cred ca Roxana :X.

| daniella9805 a răspuns:

Roxanaaaa:X:X:X::X:
o iubesc:X

| Bya_6882 a răspuns:

Emma...

Mai sunt 3 fete
ea e cea mai tanara de acolo
nu krd ca va castiga cea de 25 de ani pentru ca pe la vreo 30 isi ia adiolaughing
asa Ema are timp sa invete mai multe big grin

| alexaalbu a răspuns:

Ema

| lullaby57657 a răspuns:

Ema

| cockieeee a răspuns:

Emasmug a castigat

| miky_4070 a răspuns:

Emma 100%1000

| loryM_5129 a răspuns:

Eu cred ca emma!

| Anonim2938 a răspuns:

O ador pe Emma:X Probabil ca are o varsta apropiata de-a mea si de aia, dar oricum este cea mai frumoasa dintre toate:X
Cred ca ea va castiga, uite:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BeatriceKnowles a răspuns:

Madalina! Fiindca nu ai vazut si tu?! o pune mereu sa pozeze nud,.ii atinge sani si alte chesti! Si cred ca si lui PERSONAL ii place de ea. Bine e cam batranica la fata pentru 25 de ani si pentru Next Top Model.winking Eu sincer as fi vrut sa castige Roxana sau Ema. happy

| mirela_8082 a răspuns:

Ema castiga concursul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt cinci concurente : Roxana, Alexandra, Emma, Madalina si Laura. Sa le analizam pe fiecare :
Roxana : este frumoasa, fotogenica si are poze destul de bune, dar cum a zis si MariaMary, este maritata si meseria de TopModel implica multe drumuri si calatorii ...deci Roxana nu.
Emma : Da, este frumoasa, ii place sa pozeze dar mi se pare ca isi da fite si, deoarece este foarte mica, probabil o vor elimina. In plus, a ajuns de multe ori printre ultimele doua concurente, deci inseamna ca ceva e in neregula. Dupa parerea mea.nu Emma.
Laura : Dupa parerea mea, in meseria de TopModel conteaza mult aspectul si modul in care pozezi, filmezi si promovezi un obiect. Laura nu este foarte frumoasa, dar pozeaza destul de bine. Deci eliminarea lui Laura ramane incerta, desi cred ca pana la urma va fi eliminata.
Madalina : pozeaza foarte bine si se pricepe la catwalk-uri. Dupa parerea mea, are fata de fotomodel si pozeaza foarte bine. In plus, are un accent dragut si are, zic eu, cel imi dezvoltat simt al umorului dintre concurente.
Alexandra : Este frumoasa, se pricepe la catwalk-uri, stie sa pozeze si are experienta. In plus, pana acum a dat dovada de buna purtare si maturitate.
Deci, in final, eu cred ca competitia se va da intre Madalina si Alexandra.

| alygiorgi a răspuns:

Emma

| HeyItsDiana a răspuns:

Emma e clar si am vazut si poze ca ea a castigat.

| mariamary a răspuns:

In concurs au ramas 5 concurente:Roxana,Madalina, Alexandra, Laura si Ema.Roxana este foarte frumoasa doar ca este maritata si pentru aceasta meserie trebuie sa-ti dedici tot timpul si sa fi plecata tot timpul.Deci dupa parerea mea Roxana nu.Madalina este o femeie frumoasa dar nu are acea stofa de top model.Pe Madalina o vad fotomodel pentru lenjerie intima.Ema este copil care poate fi modelat este draguta dar nu are acea frumusete aparte.Laura are frumusetea aceia angelica este fotogenica usor de modelat cu machiajele si are un corp de model.Alexandra nu este foarte frumoasa dar are tot ce-i trebuie pentru a deveni un top model.Are atitudine, corp, o fata usor de modelat prin machiaj si are experienta.Ea este model MRA de ceva timp. Dupa parerea mea competitia va ramane intre Alexandra si Laura.

| enigma_5115 a răspuns:

Crek ema.happy

| soniaciupercuta22 a răspuns:

Emma sper! daca veti sa stiti a ramas madalina"pe care o urasc!' sa stiti ca e ciudata madalina! nu imi place! e fitoasa! mai ales ea e pisi 1! sper ca Emma Sa castige! dar,apropo, Roxana a plecat din cauza ca ea e insurata si nu vroia sa aiba probleme cu sotul! nu Roxana, ci Catalin a decis asta!

| popmaria a răspuns:

Ema 100%

| PaulLa97lOveyou a răspuns:

Acum am vazut pe FaceBook, ca in finala raman Emma cu Laura...
Eu sper ca Emma sa castige love struck

winking

| PaulLa97lOveyou a răspuns:

Ptr. Anonim : Emma Dumitrescu a ocupat locul 2 la Miss Teenager Euniverse din Costa Rica.happy
As fi vrut ca ea sa castige, dar asta e un alt concurs.winking

winking

| PaulLa97lOveyou a răspuns:

Pentru Anonim : Emma Dumitrescu a ocupat locul 2 la Miss Teenager Euniverse din Costa Rica.
Deci inca nu se stie ca, daca ea a castigat NTM.
happy

big grin