| CrissTinutza03 a întrebat:

Cine imi poate spune exact ce senzatii sunt atunci cand faci sex? fie anal, fie oral, fie vaginal(scuze pentru limbaj)

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Buna, as incepe prin a iti spune ca este o senzatie minunata daca o faci cu persoana potrivita care stie sa iti satisfaca fanteziile, in plus trebuie sa mentineti igiena permanent.
Practic la primul contact se rupe himenul si sangerezi dupa cum stii adica te dezvirginezi efecte absolut normale, da vei simti un oarecare discomfort insa daca se intampla foarte lenta penetrarea aproape ca nu vei simti nimic mai mult vei simti o usoara usturime dar plcerea aferenta o va camufla ca sa zic asa si va fi mai puternica placerea decat durerea deci practic nu va fi o situatie neplacuta insa cum au zis si altii dinaintea mea trebuie sa fi foarte excitata pentru ca vaginul sa se dilate si sa secrete lubrifiantul.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul reprezinta cea mai placuta activitate inventata pana in prezent de fiinta umana deoarece ofera placeri si satisfactii imposibil de a fi descrise in cuvinte.

| Emilian65 a răspuns:

Senzatiile pe care le ai cand faci se sunt de neuitat, mai ales in cazul sexului vaginal. Eu, pe celelalte nu le practic, deci nu stiu ce senzatii in ai in cazul celor doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Anal cam aiurea. Simți ce simți la wc. Aproximativ., vaginal e cel mai tare dar depinde si cu cine, oral e asa si asa.

| Xdreaper21 a răspuns:

Am 2 raspunsuri al meu ( sunt fata ) si al varului meu ca stau la el pana termin facultatea ( ii folosesc contul )
1 ( raspunsul meu ) e extraordinar vaginal anal nu am incercat oral e...e.
2 ( a varului meu ) superb toate

| CrissTinutza03 explică (pentru Xdreaper21):

Mai detaliat din partea ta ca fata, te rog

| Xdreaper21 a răspuns (pentru CrissTinutza03):

Imi pare rau varamea nu mai imi foloseste contul o sa o sun ca sa stiu ce sa iti scriu