| ĄŇÐİ a întrebat:

Cine imi spune o declaratie de dragoste? Cea care imi place primeste funda!

2 răspunsuri:
| MeMyseIf a răspuns:

A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta-ASTA ESTI TU; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita-DOAR PE TINE; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile! TE IUBESC!
Ti-a placut? happy

| turcudenis99 a răspuns:

Cum te numesti? (numele tau) ce nume frumos din acest inima mea bate numai pentru tine!