| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a zis asta si as dori sa aud niste opinii mai ales de la fete:

"Daca ii re-castigi increderea unei fete o sa te creada doar prieten, si nu o sa-i mai trebuiasca relatie."

Dau funda.winking

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Depinde cum te-ai inteles cu fata aceea.
daca ati fost impreuna si ai inselat-o, nicio sansa sa te iubeasca din nou.
Daca v-ati despartit dintr-o prostie, e posibil sa se prefaca ca asta nici nu s-a intamplat

| blueheart a răspuns:

Hei! Depinde ce fel de relatie ai avut cu fata. Daca ti-a fost iubita si te iubeste inca nu cred ca va dori sa fiti doar prieteni. Daca tu alegi sa fii doar prietenul ei o sa fie doar prietena ta pentru ca iubindu-te va vrea sa te ajute, sa fie alaturi de tine neconditionat.Acum depinde de fata, de sentimentele pe care le-ati trait impreuna, depinde de multe lucruri.

| 12dulcika12 a răspuns:

Depinde de acea fata... nu toate fetele sunt la felwinking