| AnneღU a întrebat:

Care credeti ca ar fi metodele sa castigi increderea unui baiat (fiind deja in relatie cu el ) stiind ca a suferit mult din cauza altor fete? Dau funda, celor mai bune idei :*

Răspuns Câştigător
| Alexu9696 a răspuns:

Am inteles tu ai intenti bune, incearca sa mergi usor in relatia asta cu intelegere si dragoste, ai nevoie de foarte multa rabdare si iubire

Nu stiu ce sa iti spun... nu vreau sa fiu rau, eu in locul tau nu as continua relatia pentru ca e dificil sa ai o relatie cu o persoana care e inca intro faza najpa...

Dar daca tu vrei sa incerci si esti pregatita sa lupti si sa tragi de relatia asta cat pentru 2 persoane... mult succes

Am zis doar parerea mea sper ca nu te-am suparat!

12 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu ai ce sa faci.Trebuie sa fii tu pentru ca mai tarziu....va fii greu.Deci fii tu. Daca esti o persoana minunata ii vei catiga imediat increderea happy

| AnneღU explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Da si totusi nici nu pot "sta cu mainile in san" pentru ca are tendinta de a asocia orice banalitate cu ceea ce a patit in trecut. De exemplu daca vorbesc la telefon cu cineva si lui nu ii dau prea multe detalii crede ce ii ascund ceva... nha thinking

| RAY a răspuns:

Iar ma transform in mama omida tu prea mult nu vei sta cu el,eu stiu cum e sa suferi isi va da seama ca esti ca restul si tu i vei da motive sa creada asta,sta in genetica noastra sa fim curve,curvari asta nu putem opri trebuie sa ne acceptam asa cum suntem asta e prima regula a vietii, suntem ipocriti, falsi, mincinosi degeaba speram la ceva, visam la ceva cu toti suntem la fel de ipocriti

| AnneღU explică (pentru RAY):

Daca tu te consideri o astfel de persoana scuza-ma ca iti zic, esti o persoana lipsita de credinta tongue Mai bine ramai in lumea ta de curve si ipocriti dar nu-i include pe toti care nu-i cunostiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicare si respect reciproc

| Demonull a răspuns:

Greu.cel putin a mea, foarte greu. happypoate nu e pregatit inca, insa asta nu ar trebui sa te faca pe tine sa te zbati pentru doi.happy

| NotToday a răspuns:

Buna intrebare! tongue

| Alexu9696 a răspuns:

Sincer daca baiatul ala e ca mine, nu prea ai cum, depinde cat de afectat e si cat de curand a suferit... si depinde de ce isi doreste, daca nu vrea sa mai puna suflet poti sa faci tu orice ca tot degeaba

Multa rabdare, multa dragoste si intelegere, cu timpul se poate rezolva dar depinde de el...

| AnneღU explică (pentru Alexu9696):

De tinut tine la mine, asta se vede in ochii lui, insa este frica aceea de a nu-l dezamagi chiar daca nu o fac... si vreau sa-i demonstrez asta, ca nu as putea sa-l ranesc...

| Alexu9696 a răspuns (pentru AnneღU):

Mai exista o vorba, orice are un SFARSIT si un INCEPUT, probabil ca e frica de lucru asta... daca a fost dezamagit rau chiar nu ai ce sa ii faci, depinde de trecutul lui, eu unu am trecut prin 2 relati asa lungi care am suferit si acum nu pot iubi, prefer sa am aventuri decat sa dezamagesc o fata care poate nu merita...

Asa ca totul depinde de trecutul lui...

| AnneღU explică (pentru Alexu9696):

A avut relatii lungi si a avut foarte mare incredere in acea fata... si nha ea dezamagindu-l imi mai tot spune ca eu de ce nu as putea face la fel. Sincer ma simt diferita fata de unele, pentru ca stiu sa fac diferenta intre bine si rau. Nha ce tie nu iti place altuia nu ii face, asta e principiul meu...

| Alexu9696 a răspuns (pentru AnneღU):

Am inteles tu ai intenti bune, incearca sa mergi usor in relatia asta cu intelegere si dragoste, ai nevoie de foarte multa rabdare si iubire

Nu stiu ce sa iti spun... nu vreau sa fiu rau, eu in locul tau nu as continua relatia pentru ca e dificil sa ai o relatie cu o persoana care e inca intro faza najpa...

Dar daca tu vrei sa incerci si esti pregatita sa lupti si sa tragi de relatia asta cat pentru 2 persoane... mult succes

Am zis doar parerea mea sper ca nu te-am suparat!

| Lance a răspuns:

Exact cum a zis si utilizatorul de mai sus. Fii tu, asa cum esti de fel, fara sa schimbi ceva temporar doar ca sa-i castigi increderea.

Orice baiat, indiferent de cat a suferit, intra intr-o relatie noua pentru un motiv bine intemeiat. Deci deja E dispus sa aiba incredere in tine.

Bine nu pretind sa-i cunosc motivele si felul de a gandi, dar barbatii de fel conduc; sunt similaritati, asa operez eu, si multi amici.

Curaj si bafta in continuarewinking