| Catalyn_6531 a întrebat:

Cum poti sa-i castigi increderea unei fete?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

He hee ce imi plac intrebarile asteahee hee.
Sunt fatasmug, deci cred ca pot sa iti spun cam despre ce e vorba.big grin
Fii dragut cu ea, ajut-o daca are nevoie, i-ai apararea daca e nevoie[o fata apreciaza mult asta], fi un bun confident, arata-i ca poate avea incredere in tine.Nu fi badaran, nu vorbii urat cu ea, pentru ca asta nu te va ajuta la nimic.
Succes.happy

| M.madallina a răspuns:

In primul rand trebuie sa te porti frumos cu ea, sa o respecti, sa-i arati ca esti un baiat bun, sa-i arati ca iti pasa de fericirea ei

| Yly a răspuns:

Da. cele de mai sus.si sa fi sincer. o fata mereu apreciaza acest lucruhappy

| demonel a răspuns:

Totate cele de la dolcemada
++sa suporti sa merge la shooping cu ea

| ZuZy_2357 a răspuns:

SIMPLU! Arata-i ca vrei...arata-i ca esti in stare...Comporta-te simplu cum te comporti de obicei! daca crezi ca esti o pers de incredere daca nu... poarta-te frumos si atat si arata-i cati pasa de eawinkingwinking

| crisssy a răspuns:

Phei...batting eyelashes... Daca esti un baiat bun, cu bun simt, sincer, sa ai grija de ea...(EX.Iti e frig? ia haina mea...) sigur vei puteawinkingwinking
Bafta, Crissy

| paulaiubitzik a răspuns:

Demonstreaza-i ca o iubesti ca te intereseaza persoana ei nu o minti nu o lua cu vrajeli ca nu tine trebuie sa fi sincer si nu o supara! bafta

| consuelo_4228 a răspuns:

Prin sinceritate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiii intotdeauna sincer cu ea ...nu o mintzii ...ascult`o de fiecare data cand are nevoia ...arata`i ca te intereseaza tot ce inseamna "ea" explica`i orice problema o seaca legat de tine.

| Serbanescu_Emilian_1967 a răspuns:

Prietene, fa asa cum spun fetele mai sus si vei deveni prietena ei cea mai buna. Fii sigur pe tine, arata-i ca stii ce vrei si protejeaz-o cand e cazul.