| Moldova a întrebat:

Cit de adiinc se afla HIMENUL la fata?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exact la intrarea in vagin (ca usa unei case). Maxim la 0, 5 cm de planul extern al labiilor.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu ai chef sa afli teorii de pe net sau din carti, pune-te pe pat, in fund, deschide picioarele si studiaza-te cu ajutorul unei oglinzi! Este cea mai buna metoda, caci intre toti oamenii exista diferente anatomice!

| vlaaddd a răspuns:

-800 de metri.

| Dan a răspuns:

Este la suprafata Moldova, ca o pielita.

| llllllllllll a răspuns:

Himenul este situat la aproximativ 2 cm. Depinde de fiecare fata. Poate ajuge la maxim 5 cm, in cazul fetelor inalte.

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

Pai cam 2000 de km

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai invata la anatomie. nu e adanc, e chiar la suprafata vaginului, mai/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte adanc!