| anonim_4396 a întrebat:

Ciudat. chiar atunci cand am avut prima data contact cu un baiat. chiar in acel moment mi-a venit ciclu. cum pot sa imi dau seama daca mai sunt virgina sau nu? chestia e ca nu a durat mult. si am simtit o durere mica pe moment si pe urma cam 1 ora m-a durut burta... dar ciclu a fost normal. puteti sa ma ajutati? ca sunt in dubii!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina si n-are nici un sens sa ai dubii. Nu sangerarea marcheaza pierderea virginitatii, ci contactul sexual in sine, oricat de putin ar fi durat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur nu mai esti virgina!

| bluesky a răspuns:

Pai nu mai esti virgina. Pt clarificari 100% consulta un ginecolog, FARA RUSINE, la urma urmei, e normal sa faci sex.