| anonim_4396 a întrebat:

Considerați sexul ca fiind un lucru care poate fi facut în mod religios sau nereligios? Sau ce simte de exemplu un religios care e mereu cu religia când face sex diferit de un om nereligios sau ateu care face sex? Care e diferența? Ambii au orgasm? Orgasmele sunt diferite? sexul între persoane nereligioase e mai picant decât sexul între persoanele religioase care sunt mereu cu religia sau nu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Măi, baiatule, de unde scoti intrebarile astea?
Cum vezi tu diferenta intre un sex religios si unul nereligios?
Crezi ca organele alea spun „Doamne ajuta" sau „primeste-o Doamne si pe-asta?"

| Pamanteanul a răspuns (pentru darrio2007):

Pai de exemplu credeam ca religiosii zic în timpul actului sexual sau când au orgasme, Doamne, uh doamne și simt sfintenie iar nereligiosi zic ceva ceva de genul drăcuu și simt mai picant sexul și mai obraznic sau ceva și e diferența de sentimente sau ceva

| darrio2007 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Ai probleme, baiete! Dar nu la picioare.

| Goete a răspuns:

E aceeasi diferenta ca diferenta intre sexul intre cei carora le place albastrul si cei carora le place verdele

| Saiko10 a răspuns:

Categoric, toata lumea stie ca ti se schimba corpul odata cu religia, daca esti catolic iti creste **** cu 12 cm, daca esti ortodox rezisti 20 de minute mai mult.

| Mopmop a răspuns (pentru Saiko10):

Ai uitat de musulmani. Din cauza religiei reguleaza cate 8 sotii pe noapte. De 3 ori. Matematica frate!