| SKillerQSama a întrebat:

Cred ca a sa spuneti ca " nu trebuie de la aceasta varsta"...
Dar am nevoie de ajutor sunt in clasa a 7 am 14 ani si de la aceasta varsta incep anumite (chestii nu dau nume) dar in clasa la mine este o fata o complimentez mereu ma port frumos cu ea dar nu stiu daca ea simte ceva pentru mine cand o complimentez imi zambeste foarte frumos ea rade la glumele mele si nu prea stiu ce sa cred nu prea sunt expert in acest domeniu si va cer ajutor... dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| silvia94 a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa faci nimic.Trebuie sa fii tu insuti, Nu sa te prefaci, iar de va fi ceva intre voi, sa te priveasca ca un prefacut.
Asadar comporta-te exact cum esti tu.
Succes.

| SKillerQSama explică (pentru silvia94):

Mersi foarte mult azi mi-a spus ca ma place si wow

| silvia94 a răspuns (pentru SKillerQSama):

Nu ai pentru ce.
Succes in continuare.

| SKillerQSama explică (pentru silvia94):

Mersi mi-a dat un cadou frumos de ziua mea... inima ei happy

| silvia94 a răspuns (pentru SKillerQSama):

Ma bucur.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa fie politiocosa...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cum le mai nimereste Silvia asta cateodata domnule, ceva demn de luat la ochiwinking dar si de bagat in cap