| bogdan133 a întrebat:

Imi place de o colega ( sunt clasa a 9-a). Ea mereu imi zambeste. INTODEANA rade la glumele mele... Intrebare : Care sunt semnele ca ea poate sa ma place? Acum stiu ca o sa spuneti. : Intreab-o sau de unde sa stiu eu. dar trebuie sa existe niste semne cand o fata te place. FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti zambeste,si nu numai la glume, are ceva simpatie pentru tine, incearca sa aflii ce o intereseaza, hobby, ce teme abordeaza cu colegele, daca tu nu ai cunostinte destule pentru subiectele din conversatiile ei caut sa te informezi despre ele, intra cu ea in discutie si daca iti da curs conversatie si inseamna ca te apreciaza, de la apreciere pana la a te place este un drum foarte mic pe care tu trebuie sa-l strabati daca doresti sa o cuceresti