| 1Chris1 a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de o fosta colega din generala. Ne-am revazut dupa ceva timp si pur si simplu o ador! Ea e foarte frumoasa, sexy si glumeata. Mai vorbesc cu ea pe facebook, mai glumim dar ea inca se gandeste la fostul la care mai tine, cred. Intotdeauna am fost buni prieteni, doar atat...ne-am intalnit saptamana trecuta de Craciun si ne-am pupat pe obraz, am vorbit, am glumit. In seara asta trebuia sa ma vad cu ea asa prieteneste dar n-am mai putut sa ajung. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i ceri scuze ca un domn ce esti si la proxima ocazie sa te prezinti cu un fir de trandafir.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Sicer fetele asteapta ca baieti sa faca primul pas ca ele au orgoliul ala al lor big grin

| iliemadalin01 a răspuns:

Www.HyFace.Net s-a deschis! O comunitate cu eleganta si simplitate! Uita de reclamele facebook si cererile de jocuri sau aplicatii deranjante! HyFace, Rapid si Sigur! Ai nelimitat video&song din toate genurile doar scrii numele melodiei si o postezi automat si prietenii tai o pot asculta! Cea mai noua comunitate