| vikirikimiki08 a întrebat:

Hei! M-am întâlnit întâmplător cu fostul iubit iar după ce am mai vorbit el m-a pupat pe frunte. Ce as putea sa cred din asta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti crede ca este un baiat politicos, "bine crescut", care-si respecta fostele iubite, asa cum este normal.

| mnbvf a răspuns:

Înseamnă că încă ține la tine și te respectă, deși relația a luat sfârșit.E un gest drăguț și cred că ar fi frumos ca toți cei ce se despart să-și lase loc de un bună.

| needhelp278 a răspuns:

Inseamna ca sa autodeclarat Nefostul tau :-)