| oly_7105 a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de un baiat care nu ma cunoaste, cum as putea sa fac sa ajung in cercul lui de prieteni si mai ales la el? Suntem in acelasi liceu, el e mai mare cu un an decat mine si s-a transferat la mine in liceu de doar 3 saptamani.si problema e ca nu stiu cum sa il abordez...va rog sa imi dati niste idei happy. chiar am nevoie de niste sugestii pentru ca toata lumea imi spune lucruri de genu sa caut un prieten comun care sa ma ajute sau sa fac rost de id-ul lui sau lucruri de felul asta care nu functioneaza din pacate.asa ca astept niste idei mai bune...va rog mult!happy multumeschappy

1 răspuns:
| MihaCool99 a răspuns:

Poi ar trebui sa incerci sa comunici cu el, sa va intelegeti, ca sa va dati seama daca simtiti sau nu si poate o sa ajungi sa fii pretena lui.Ar trebui sa incerci sa ii ei id-ul si sa comunici cu el. Poate daca l-ai cunoaste l-ai cunoaste si a-i vedea daca este baiatul potrivit. fundita? plz