| Maria_Adriana_1996 a întrebat:

Credeți că dacă un băiat si.a bătut joc se mai multe fete s.ar putea sa faca la fel si cu mine? Adica m.a intrebat daca vreau sa stau cu el si am zis ca nush... Chiar il plac dar mi.e frica sa nu.si bata joc.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnNaMarRia391 a răspuns:

Incearca sa nu-i arati ca il iubesti. si asa el va incerca sa te faca sa te indragostesti de el... si tu respingandu-l o sa vrea sa te cucereasca din ce in ce mai mult. va fi disperat daca vede ca nu reuseste nimic. si tot incercand se va indragostii elwinking si din moment ce te va iubii, nu`si va bate joc de tine.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

1. Credem.
2. Sa nu-i faci jocul.
Asta daca vrei sa-ti fie bine. Am vrut sa raspund altfel, dar mi-e teama ca esti straina de sarcasm si ai fi luat raspunsul pe bune. :\

| neutrino a răspuns:

Stii ce inseamna la tara, cand cineva spune ca si-a batut joc de o fara?
Daca el este asa de priceput si are asa de mare succes, si in plus te si place, si tu la fel, atunci de ce l-ai refuza?

| Emilian65 a răspuns:

Daca si-a batut joc de altele, tu crezi ca esti o exceptie pentru el?

| NameHarris a răspuns:

Depinde si de tinewinkingDaca ii vei arta ca esti nebuna dupa el o va facewinking

| anamary a răspuns:

Uite...nu vreau sa-ti tai elanul dar daca un baiat s-a purtat urat cu celelalte iubite ce te face sa crezi ca cu tine va fi diferit? Multe femei se asteapta ca pentru ele un barbat sa se schimbe DAR NU SE VA SCHIMBA! Isi va masca comportamentul pentru o perioada de timp iar apoi va fi exact cum era inainte.Nu-l lasa sa vada ca esti indragostita de el.Serveste-i una calda una rece.Lasa-l sa vada ca iti iubesti viata, pasiunile si prietenii.
Dar te previn...baietii nu se schimba.
Mai multe sfaturi gasesti pe site-ul meu de dezvoltare personala: http://instilmare.wordpress.com/

| sEnOkHs a răspuns:

Poti sta cu el dar nu pune mult suflet dupa o sa te doara