| Mada37 a întrebat:

Hei TPU nu stiu ce sa fac. Un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu l-am refuzat fiindca nu il cunosteam el e in acelas liceu cu mine, am mai vorbit pe fb am inceput sa il cunosc iar intre timp m-am indragostit de el, il plac foarte mult, e un baiat foarte frumos de cante ori trece pe langa mine sau il vad inima incepe sa imi bata foarte tare, iar cand il vad cu alte fete sunt geloasa eu il plac mult, iar el intre timp si-a facut prietena ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Madarinca a răspuns:

Cind il vezi fate ca nu-ti pasa de el...el oricum odata si odata iti va atrage atentie din nou...si daca iti va propune sa stai cu el sau alt ceva ..fii de acord.dar trebuie sa ai un pic de rabdare nu totul se intimpla deodata.
Oricum vorbeste cu el...si o sa si deie sama ca vrei sa stai cu el..sa vorbesti cu el...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te-a intrebat, tu nu ai raspuns atunci cand trebuia, acum mai asteapta si tu pana cand va fi iarasi liber. Nu dureaza mult!

| grab a răspuns:

Fii la fel de interesata de el ca si pana acum, zambeste-i si vorbeste-i ca si cum nu ar avea prietena si daca va fi sa fie al tau va fi negresit in curand.