| βǿβǿ a întrebat:

Credeti ca ar fi o idee buna sa ii trimit un mesaj pe HI5 ca il plac?[funda] sau ce sa ii scriu? HElP!

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

Cred ca mai bine i-ai spune direct ca sa iti spuna in fata si el ceea ce simte pentru tine! asa vei prinde mai mult curaj si data vitoare cand ii mai spui unui baiat ca il placi ii vei spune cu mai multa vointa! Daca ii vei spune pe hi5 nu va fi asa de ...romantic! crede-ma! daca baiatul acesta de care zici ca iti place se ia de cam toate fetele si se da la ele mai bine nu ii spune ca il placi pentru ca va face baza de tine si va sta cu nasul pe sus adica se va da mare ca il place o fata de el!

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti fata in fata cu el caci altfel o sa inteleaga gresit!

| Dizzydizz a răspuns:

Pe hi5 ii poti da doar intalnire
si sa ii sp tot c simti in fata:*
bftbig grin

| Mihaic93 a răspuns:

Nu, mai bine e "face 2 face".

| Puffulets ♥ a răspuns:

Care e hi5`u tau?

| bubblesx a răspuns:

Spune-i fata in fatahappybig grin!

| rebb a răspuns:

De ce naiba sa faci totul public? Ca sa-l faci sa zica direct nu? Probabil lui sigur n-o sa-i convina asta. Mai bine ii spui personal.

| dinde a răspuns:

Daca nu ai cum sa il abordezi face 2 face, cel mai bine ar fi sa-i dai un mesaj pe hi5. ceva dragut, ceva inteligent, ceva care sa ii trezeasca interesul fata de tine. Mai departe, dupa ce ajungeti sa va cunoasteti mai bine, iti vei da seama daca sentimentul e reciproc sau nu. Tind sa cred ca motivul pentru care doresti sa ii spui printr-un mesaj ca il placi este pentru ca esti timida, sau pentru ca iti este frica de refuzul lui. Tocmai de aceea cel mai bine ar fi sa il iei usor si sa vezi unde duce asta.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi cea mai proasta idee posibiliahappy. Mai mult ca sigur o va lua ca pe o gluma din partea ta si nimic mai mult.De preferabil sa iesiti la un suc sau sa va intalniti si sa ii spui ca il placi.Mai mult de un refuz n-ai ce sa patestiwinkingAsa ca ia-ti inima in dinti si spune-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi mai usor sa ii zici direct? Te doare gura?