| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ar fi bine daca i'as spune unui baiat in fata ca il plac?
eu nu stiu ce sa cred. cateodata am incredere in mine. dar apoi pierd increderea happy cum ar fi mai bine. sa scriu pe mess? sa trimit mesaj? sau intre 4 ochi big grin

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Minks a răspuns:

Intre 4 ochi.

| IrinaAndreea a răspuns:

Categoric intre 4 ochi, asa ii poti vedea si reactia si nu ai nimic de pierdut. Succes si sper sa fie reciproc! big grin

| Poinsettia a răspuns:

Nu-i spune tu prima. E penibil.winking Daca te place, va face el primul pas. Daca nu, ghinion, inseamna ca nu te place suficient de mult. Dar evita un moment jenant in care el sa se uite crucish la tine, si tu sa intri in pamant de rusine.winking
Lasa-l pe el sa faca primul pas, sau fa-l tu daca nu te deranjeaza sa ai un prieten lipsit de initiativa.winking

| Aleeeeeeee a răspuns:

Asa sunt si eu, imi place si mie un baiat si nu stiu cum sa ii spunhee hee mai bine ii spui in 4 ochi, pe mess e mai rau si eu am vrut sa fac sa ii spun pe mess si am aflat ca un preten de-al lui statea langa el sad iti dai seama ce faceam daca ii spunea crying. Fata in fata e mult mai bine happy succes :* sper sa am si eu curajus sa ii spun ca il plac colegului meu big grin.

| dragos12 a răspuns:

Incearca intre patru ochi...incercarea moarte n'are

| dedeya_1210 a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa faci primul pas, nu e penibil. poate ca si el te place dar este foarte rusinos eu sincera as pune o prietena sa intrebe daca ma place. sper ca te-am ajutat