| pinky2505 a întrebat:

Buna tuturor. am nevoie de un sfat. anul trecut imi placea de un coleg care acum s-a mutat in alt liceu. din cate stiu si lui ii placea de mine dar nu am fost impreuna datorita colegilor. nu l-am mai vazut din iulie dar imi e dor de el si as vrea sa ii trimit un mesaj... sa vad ce mai face.
ce credeti, e o idee buna? ce as putea sa ii scriu?

multumesc anticipat

1 răspuns:
| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Buna!
Cred ca suferi destul de mult,dar eu zic mai bine sa ii trimiti un mesaj, chiar este o idee buna.
In mesaj sa il intrebi lucruri normale(ce mai faci? cum e viata ta? etc)
Daca stia ca il placeai, sa ii spui niste lucruri gen:mi-e dor de tine.
Daca nu a fost destul de explicita, sau vrei mai multe sfaturi, sa-mi spui
big grinhappy