| Gabi_6377 a întrebat:

Credeti ca baietii din ziua de azi mai apreciaza virginitatea? Ce ar trebui sa faca un baiat sa rasplateasca acest dar? Ce se intampla cu baietii care nu apreciaza?

Răspuns Câştigător
| G0oLaN a răspuns:

Da logik ca apreciaza cam totii! prin rasplatit trebuie sa rasplateasaca! cu (sa nu te inselle si sasi vada de relatia lui) si baieti care nu apreeciaza inseamna ca nu iubesck persoana si a facut-o doar de dragu de a o fuu... Hai cius:*

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca o apreciaza, dar nu la modul in care intelegi tu. Ei o respecta pe femeia care este si se comporta ca o virgina. Dar femeia care asteapta un dar pentru asta, nu merita absolut nimic, inseamna ca este doar un alt fel de prostituata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este vorba de educaţia individului.
Nimeni nu are voie să se uite în trecutul celuilalt, trăieşte prezentul pentru viitor.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

De ce? Femeile vor egalitate cu barbatii.Atunci sa nu mai considere virginitatea o calitate, e ceva cu care te nasti si chiar nu stiu de ce o persoana ar fi apreciata pentru asta sau o alta persoana exclusa pentru faptul ca nu mai e virginaoh go on

| YourDailyApple a răspuns:

Bravo @Daniela, ma bucur ca mai sunt si femei care gandesc ca si tine happy.
Revenind on-topic, @Gabi, de ce presupui ca o virgina ar trebui mai pretuita decat una ce si-a inceput deja viata sexuala? Doar pentru ca e virgina nu inseamna ca e mai gospodina, mai desteapta sau mai sfanta. La fel cum si una care si-a pierdut virginitatea nu inseamna automat ca e mai curva. Treci peste conceptiile astea demodate si revino in vremurile noastre te rog. Virginitatea este numai si numai o conditie fizica, nu un dar.

| danielagoldica a răspuns:

Virginitatea este prezenta la absolut toate femeile care nu si-au inceput viata sexuala.De ce trebuie sa fie apreciata atat de tare!? Ce calitati deosebite are o virgina!? Si daca exagereaza cu virginitatea poate fi chiar ridicola.Cu ce esti mai presus decat o fata care-si iubeste amicul si face dragoste cu el?

| G0oLaN a răspuns:

Pai normal si logik totii apreciem! cei care nu apreciaza inseamna ca nu tin la persoana iubita! asa ca...winkingai grija

| elenusha94 a răspuns:

Da DAniela are dreptate.mai conteaza daca este sau nu virgina?