| costina a întrebat:

Credeti ca baietii stiu sa iubeasca cu adevarat?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu cred.Sunt convinsa de astahappy

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam rar cand sunt in ca ...baieti, dar DA! Totul se invata! daca vrei, evident, cu rabdare, dedicatie, pasiune, interes, abinegatie, moralitate si, din acest mixtum compositum, poate iesi ceva super!

April
| April a răspuns:

Pe cat de adevarat iubesc fetele pe tot atat de adevarat iubesc si baietii...Fiecare la timpul lui si fiecare atunci cand gaseste persoana potrivita... E drept ca exista unele deosebiri intre modul in care se raporteaza un barbat la o femeie si modul in care se raporteaza o femeie la un barbat, insa nu asupra adevarului iubirii...

Bula
| Bula a răspuns:

Da. Unii.

| ada a răspuns:

Bineinteles. Uneori baietii iubesc mai intens decat fetele.

| Simon a răspuns:

Si baietii si fetele iubesc la fel......nu exista "Unii da unii nu". Daca iubesti, iubesti, daca nu, NU! E simplu. Si a iubi este ceva ce inveti, nu ceva ce sti......Numai bine!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Stiu sa iubeasca atunci cand sunt langa persoana potricita... mi-a spus un prieten ca a suferit mult dupa o fatadoar pentru ca erau intr-un club, el fiind beat s-a sarutat cu o alta fata in fata ei... Ea nu l-a iertat...Lui ii era foarte greu in acele momente.Deci baietii chiar stiu sa iubeasca!

| yasminna a răspuns:

DA POT si cateodata mai intens decat fetele.Bine nu toti si nu la fel.

| silvia_3962 a răspuns:

Unii baieti chiar stiu sa iubeasca. Stati sa-ti zic ceva. Uite baietii care stau in puf care au tot ce le trebuie care sunt cei mai frumosi(asa cred ei)... ei nu prea stiu sa iubeasca. i-au totul ca pe o aventrura... Iar cei care nu au cine stie ce.si nu sunt chiar asa de."frumoshi". aceea.CRED EU ca stiu sa iubeasca cu adevarat! Deoarece aceea nu i-au dat nimeni sanse. Pentru imi mult...:*

| kinkyk a răspuns:

Nu v-ati saturat de intrebarile astea? credeti ca doar femeile stiu sa iubeasca, doar ele sunt materialiste doar ele sunt romantice, sensibile si inocente? credeti ca doar barbatii isi inseala partenerele, le bat sau profita de ele? depinde de persoana, nu de ce are in panataloni.

| marina_7216 a răspuns:

Sunt sigura. trebuie sa avem grija cum ii invatam si atata tot(este cam greu pentru ca trebuie sa ii intelegem fara ca ei sa ne dea vreo explicatie si sa stim ce gandesc chiar daca nu spun) eu asa cred si iti spun din propria experienta

| Andreea_1443 a răspuns:

CATEGORIC! ...sunt unii baieti care nu spun f.des "te iubesc"dar de fapt au sentimente mult mai profundewinking...decat unu care-ti zice toata ziua"te iubesc"...mai bine unu care zice mai rar, dar simte astawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUUU BAIETI NU POT IUBI CU ADEVARAT NICIODATA PT CA ASTA STIU EI SA FACA DEFAPT SUNT TOTI INTERESATI SA LE FIE LOT BINE INCEPUTUL ESTE MEREU FRUMOS DUPAIA.....SE DUCE TOT FARMECUL STIU CUM ESTE PT CA AM TRECUT PRIN ASA CEVA

| dragosh_1452 a răspuns:

Cred ca da, stiu sa iubeasca cu adevarat... daca acelasi lucru il fac si mandrele de langa eiwinking

| ingerasii a răspuns:

NUUU BAIETI IN GENERAL SE IUBESC PE EI SA LE FIE LOR BINE SI RESTUL NU MAI CONTEAZA LA INCEPUT SUNT CEI MAI BUNI TE RIDICA IN SLAVI SI DUPAIAINCEPE ..........DEZAMAGIREA NU CREDETI IN TOT CE VA SPUNE UN BAIAT ....VA SPIN DIN PROPRIA EXPERIENTA...

| costina explică:

Va multumesk ca ati raspuns la intrebare[:X::X:X]
sthyti ceva cineva mi. a doveit ca ma iubeste ff mult[:X:X:]si acela e pr meu si va zic eu acum sthyu cu adevarat daca baieti sthu sa iubeaska asa ca mi-am dat seama singura ei sthyu sa iubeaska cu adevarat dar suntem noi de vina care nu ii stim sa ii pretuimsad:X::X:X::X:X:Xpap all mersi inca o data pentru raspunsuri ihihi:*