| viki1212 a întrebat:

Credeti ca baietilor le este rusine sa marturiseasca ca sunt virgini? Prietenul meu a fost virgin cand am facut dragoste si nu i-a fost rusine sa imi spuna asta.Eu nu stiu cand un baiat e virgin sau nu, oare m-a minti sau mi-a spus adevarul?

2 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Hmmmm te ineteleg perfect ce ai in vedere tu happy, pai uite ca intr-adevar nu prea poti afla daca un baiat este virgin sau nu. Aici cred ca depinde foarte mult de sinceritatea lui. Nu in ultimul rand de gradul cit de mult o fata se deschide in fata unui baiat, pentru ca daca ea nu v-a apasa pe ideea ca i-ar placea ca baiatul ei sa fie virgin, ca el dupa aia sa nu fie nevoit sa minta ca este happy, intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chipurile cand are preputul rupt. atunci nu mai e virgin. dar pana la urma nu neaparat, fiindca tot dupa primul contact sexual, isi pierde virginitatea.