| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că e ok sa abordez o fata care e cu iubitul ei daca ea se uita insistent la mine?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anunta partenerul sa vada ce problema are langa el

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da pentru ca e indragostita de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Poate se uita fiindca ai șlițul de la pantaloni deschis rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Băgate laughing sa te ții după.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încercarea moarte n-are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se uită că o scârbești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Okey nu e.
Ce ar fi okey e sa-i zici, ce te uiți la mine tarfo? Nu vezi că ești cu prietenul de mana. Asta ar fi okey sa faci.
Acum poți să faci ce vrei, poți să-l faci de rușine pe ăla, și să te dai la prietena lui. Sau poți să o înveți minte pe aia sa știe cum să se poarte.
S-ar putea sa te pui într-o situație înjositoare și tu, sa faca ăla gura. Că de ce îi jignești iubita. Ba chiar sa te bata, unii sunt atât de prosti și urbi încât nu își dau seama că vrei sa ii ajuți.

Exista 2 tipuri de cupluri dintre care am observat, prost - curva, "deștept" - proastă și restul cei normali. Care se respecta reciproc. Ba chiar am întâlnit pe unii care erau de treaba că mă uitam eu la prietena lor, până la urmă asta înseamnă să ai încredere în tine.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu incerca, iti pierzi timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Nu.
Pentru că n-ai de unde să știi de ce se uită.
Poate e o prostituată cu peștele ei.
Mai vrei să o abordezi?

| Rux04 a răspuns:

Bună, nu. Tu dacă ai avea iubită nu cred că ți-ar conveni s-o abordeze altul.

| LastBlackNight a răspuns:

Esti bombardier, fara suparare. Nu se face asa ceva

| RazvanVRD a răspuns:

Nu, că iti iei mare perversa de pe Târgu-Ocna.