| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e posibila o relatie la distanta, intre o ea si un el, prin mobil, messenger, etc?
exista vreo sansa ca o astfel de relatie sa devina ceva serios?

6 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Adica se,, cunosc"prin mobil, mess, etc. se-ndragostesc si, cum adica? pai daca nu se cunosc?! e greu si sa gandesti dar sa mai fie si posibil?! zau nu cred ca ar merge, desi cunosc un caz in care sustin ca s-au cunoscut prin mobil si sunt acum impreuna, tot mi-e cam greu sa cred.

| voice a răspuns:

Da dar depinde de distanta la care va aflati, si depinde si de voi
eu am o astfel de relatie dar vreau sa zic ca nu simt distantatongue

| zambareata a răspuns:

Buna... da exista:* varul meu a cunoscut pe sotia lui pe mess...si acum sunt o familie fericita.sunt cazuri si in care sunt doar aventuri. dar mai sunt cazuri cand totul e spre bine.

| Art a răspuns:

Paiii...Eu am patit la fel si crede`ma e foarte greu.eu ma vedeam cu el f rar si imi era super dor de el si la un momendat am cedat pentru ca nu simteam ca aia ar fi o relatie unde duce undeva...si ma deranja f mult(si in timp se simtea o raceala intre noi datorita distantei). si crede`ma chiar nu vrei sa stii cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca personele respective se cunoasc de ceva timp si daca distanta asta dispare intr-un viitor apropiat poate, dar sansele sunt minime

| andrutsy a răspuns:

Sthii depinde...tongue da nu prea cred.pentru.ca pe mess poti sa iti batsi joc si etc.nu ai de unde sa stii oh go on greu de raspunswinking