| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ii adevarata zicala ca daca il/o visezi inseamna ca a adormit cu gandul la tine?big grin

3 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Eu cred in asta cu daca o visezi sau il visezi s-a culcat cu gandul la tine happy Cel putin imi e mai usor sa cred asta decat sa cred ca atunci cand ajungi in lumea viselor ajungi in alta dimensiune... deci laughing care e mai credibila? Bafta si succes (orice e posibil, doar traim in ROMANIA)

| darkcriss1 a răspuns:

Ar fi prea tare dar nu este adevarat visele mele se fac din ultimele lucruri care le gandesc inainte sa adorm.

| Ralu_5701 a răspuns:

La fiecare persoana e diferit. Spre exemplu la mine, daca ma gandesc la ceva inainte sa adorm nu visez acelasi lucruhappy...Deci poate daca visezi o anumita persoana si nu tu ai fost cel care s-a gandit la ea.probabil e adevarat nu stiu sigurlaughing ma dau si eu cu parerea...