| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca pot avea vreodata o iubita daca nu pot conduce nicio masina datorita faptului ca mi se face rau si imi pierd vederea la volan?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne întreba pe noi daca crezi că poți(ai pornit cu stângul din start), tine doar de tine daca crezi că poți, daca nu crezi in tine și nu te iubești și accepți așa cum ești, de ce te-ar accepta una?
Poți să abordezi o tipa cu încredere, fără mașină și să ai vreun corp de zeu și să reușești doar prin simplul fapt că ai incredere, la fel cum poți să conduci un Mercedes și să arăți bestial și să n-ai incredere, o sa te refuze.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alternativa e sa mergi la gym si sa iti dezvolti musculatura cat mai bine, daca nu e masina sau banii atunci ramane muschii. Dar nu ai incercat sa cauti una mai urata? Alea aproape nu le cauta nimeni si ai mai multe facilitati sa ramana cu tine pe vecie

| alexalx1234 explică (pentru mgtow):

Nici alea nu mă vor. Au si ele pretentii de diva

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca nu esti suficient de barbat sa conduci o masina si depinzi de femeie sa conduca atunci meriti titlul de "SCLAVUL SOTIEI"

| alexalx1234 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cu ce sunt vinovat ca am probleme de sanatate ce ma impedica sa conduc?

| RAY a răspuns:

Nesigurantele astea te opresc sa ai iubita,cand o fata aude ca ai nesigurante fuge de tine, asta e cea mai importanta lectie de invatat pe viata, asta e regula de aur, sa nu fii disperat, sa nu arati nesigurante ca te va lasa de asta baieti rai sunt populari nu au nesigurante si sunt indiferenti, prezinta interes desigur

| sierra1 a răspuns:

In mod sigur o mașină se conduce mai ușor decât o femeie

| Goete a răspuns:

In ziua de azi exista masini autonome, nu au nevoie de sofer. Si daca fetele pe care le vrei tu de iubite se indragostesc de masina - nu de tine - pot merge singure cu masina tawinking
Ai o problema grava de de incredere in tine insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai, iubita te va iubi indiferent daca poti conduce masina sau nu.Sa nu schimbi la tine un lucru pentru că nu ii place cuiva,daca te vrea asa bine,daca nu Bye Bye! Sunt multe femei in lumea asta,asa se gandesc si ele, vai daca nu ii place asta, dar nu are rost, eu nu ma schimb ca imi cere cineva! O sa iti găsești o iubita! Si sa nu fii timid, ca asa iti găsești mai greu pe cineva ☆

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Pai fix asta e problema. Sunt si timid pe deasupra crying(

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Nașpacrying
Asa sunt si eu,si nu ca mi-ar trebui iubit de pe acum, dar parca ma evită toți, eu oricum daca nu imi place ceva, tac, nu spun.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Eu ma simt naspa rau cand ii vad pe toti cu iubite si la mine nu se uita niciuna. Probabil o fi starea materiala de vina, dar si aspectul fizic

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu sa vezi de scoala nu de iubit

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Păi asta am si zis

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi trebuie de acum

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 a răspuns:

Carnet de motor. Sunt multe fete care adoră motocicletele

| Carolapet a răspuns:

Deci, o sa găsești persoana potrivită pentru tine!
O femeie nu sta cu tine doar pentru ai oferi bijuterii, plimbări cu mașina sau altele. Sta cu tine fiindcă te iubește! Și o persoana care iubește o sa înțeleagă.

| alexalx1234 explică (pentru Carolapet):

Mai există iubire adevărată în ziua de azi?

| Carolapet a răspuns (pentru alexalx1234):

Da, exista!

| alexalx1234 explică (pentru Carolapet):

Si amândurora trebuie să le placă aceleași lucruri?

| Carolapet a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu neaparat, eu și prietenul meu suntem doua persoane foarte DIFERITE, el era mai mult cu prietenii și cu multe alte prostii și eu sunt fata de casa, eu sunt timida el e tupeist. Mie îmi plac plimbările, lui ii place sa ieșim in public la suc, și multe altele. Exista iubirea adevarata, trebuie doar sa crezi! Când o sa te aștepți mai puțin o sa apara

| alexalx1234 explică (pentru Carolapet):

N-am nimic in comun cu nicio fata...